Warsztaty SUP (Stand up Paddle)

SUP – Stand Up Paddle – wiosło i deska, które od wilku lat skutecznie podbija akweny w Polsce! Regularnie obecna również na Wiśle i tą obecność pragniemy zwiększać!

SUP to skrót od angielskiej nazwy Stand Up Paddle. Kryje się pod nią zupełnie nowa forma aktywności wodnej polegająca na staniu na specjalnie skonstruowanej desce umieszczonej na wodzie. Do tego w rękach trzymamy wiosło, dzięki któremu możemy płynąć w wybraną przez nas stronę.

W trakcie Regat o Puchar Prezydenta Warszawy zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach SUP, w trakcie, których poznacie tą zdobywającą ogromną popularność na całym świecie wodną aktywność! Zostanie przygotowany też SUP Gigant, dzięki czemu, „SUPowanie” staje się jeszcze bardzie przystępne!

Warsztaty są organizowane w ramach Regat o Puchar Prezydenta Warszawy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.

W zapisach przewidzieliśmy rozdysponowanie – 50% na pozostałe miejsca zapisy będą bezpośrednio na plaży w miasteczku regat. Zapraszamy również do aktywnego udziału w innych warsztatach, oraz bezpłatnych atrakcjach na i nad Wisłą. Kibicujemy żeglarzom przez cały weekend 8-9 czerwca 2024! kibicowaniu.

 

Kiedy

cze 08 24
Zakończone!

Od której

11:00
Plaża Rusałka

Gdzie zaczynamy

Plaża Rusałka

Start zapisów online

4 czerwca

Pogoda

Słonecznie
Słonecznie
28 °C
Wiatr: 19 Km/H
Wilgotność: 66 %
Odczuwalna: 28 °C
X